Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Petr HENYCH InTrio + Martini Van Band

Sobota, 5.10.2019

https://bandzone.cz/gbod                https://youtu.be/943zBYLTl_A
Dva spoluhráči z kapely se svými vlastními projekty opět po roce v pražském klubu Kain! Společný koncert kapel Petr Henych InTrio a Martini Van Band (Jimmy Hendrix tribute) se uskuteční v sobotu 5. října v pražském klubu Kain. Na stejném podiu se tak sejdou dva excelentní hudebníci z kapely Leaders! Kamila Střihavky jako hlavní protagonisté obou kapel – kytarista Petr Henych a Martin „Maťo“ Ivan, který baskytaru ve své kapele vyměnil za kytaru. InTrio Petra Henycha je instrumentální skupina, reportoár skupiny Martin Vand Band tvoří převážně skladby legendárního kytaristy Jimi Hendrixe.
Kytarista Petr Henych vydal v létě 2018 svůj první oficiální sólový videoklip ke skladbě Fever Pitch. V kapele InTrio kromě Petra Henycha hrají jeho dlouholetí spoluhráči –  baskytarista Martin Hroněk a bubeník Jakub Homola. Petr Henych se instrumentální hudbě věnuje v rámci svých sólových projektů již delší dobu, souběžně s působením v jiných kapelách.
Vytvořil jsem si své alter ego – je to kytarista Martini Van, se kterým teď připravuji pár klubových koncertů, protože jsem původně kytarista, takže zpět ke kořenům. Tvorba je vlastní i převzatá.
https://bandzone.cz/martinivan

Podrobnosti

Datum konání akce:
Sobota, 5.10.2019

Hudební styl

instrumental rock